,

G:iG:iBylinky našej Matky Zeme – z našich končín pre nás:)

Podrobnosti o udalosti

Srdečne Vás pozývame na 

prednášku

a či skôr

praktický seminárik

o bylinkách našej Matky Zeme – z našich končín pre nás:)

Každý kúsok Zeme ponúka svojim obyvateľom všetko, čo potrebujú pre harmonický život, zdravie, pokoj! Je tomu tak i v prípade byliniek! Možno to môže znieť paradoxne, keď sa práve ja, ktorú mnohí z Vás považujú za jogínku a dokonca prívrženkyňu hinduistickej kultúry, odvolávam na slovenské “bylinkovanie”:) Ale paradoxy sú väčšinou hybnou Silou Vesmíru a tak slobodne a s hrdosťou prehlasujem, že i naša Rodná Zem nám ponúka všetko, čo potrebujeme! Hovorí sa a zrejme to už i niekto vedecky dokázal, že byliny z krajín, kde pôsobí slnečná energia intenzívnejšie, sú mocnejšie! Je to možné! Ale i ľudia, ktorí do seba nasávajú silu intenzívnej slnečnej Prány (Životnej Sily) sú mocnejší a tak potrebujú mocnejšiu medicínu! Tak či onak, vo svete globalizácie a prepájania si môžeme dovoliť používať rôzne zdroje! Majme však pri tom stále na pamäti, čo tu doma máme!

O bylinkách som sa učila ako malé dievča od starého otca. Brával ma so sebou na Kysuce, ukazoval mi rôzne bylinky, vysvetľoval mi ako sa používajú a ako sa sušia. Spoločne sme ich rovnali na sušiaky, ptom lámali na menšie kúsky, dávali do veľkých sklenených fliaš…keby dedko vedel, že som sa vydala skackavo po jeho stopách, určite by sa potešil!

Poďme sa spolu pozrieť na základné a jednoducho rozpoznateľné bylinky v našom okolí! Naučme sa vnímať rastliny ako živé bytosti, ktoré s nami komunikujú! Ako manifestáciu nehmotných bytostí, ktoré nám ponúkajú svoju Silu!  Privoňajme si k nim, napime sa blahodárneho nápoja z nich pripraveného, radujme sa z tinktúr a mastičiek:)

Za hodinku stihneme toľko, koľko 60 minút dovolí, ale touto prednáškou sa všetko iba začína:)

Po skončení prednášky si môžete nakúpiť tintúry, maste a olejíčky na rúzne neduhy. Tiež Vám môžem namiešať bylinkovú zmes na mieru, podľa vašej potreby!

 “Už odedávna věděli opravdoví znalci léčivých bylin, že i ty nejprostší a nejobyčejnější byliny mají svou cenu a že dlaň naplněná těmito bylinami postačí k vyléčení veškerých potíží. Přitom je důležité znát léčivou bylinu opravdu důkladně, nejen jako zásobárnu účinných chemických látek, znát ji jako osobnost se svou svéráznou povahou a dlouhou historií.”      Wolf Dieter Storl

Súčasne Vás pozývame tiež na všetky ostatné prednášky, workshopy a dielne, ktoré sa uskutočnia počas narodeninového týždňa v Krystalii! Podrobnosti nájdete na webovej stránke:

http://www.krystalia.sk/produkt/3narodeniny-krystalie

Bylinky našej Rodnej Zeme

Kde:

Predajňa Krystalia, Na Veľký Diel 10, Žilina. Tel. č. : 041/5630028. E-mail:krystalia@krystalia.sk

http://www.krystalia.sk/node/5

Kedy:

Štvrtok 27. augusta 2015 o 15:15 – 16:15

Vstup voľný!

Čas

() G:i - G:i

0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

X