jún, 2017

20jún17:3020:30Júnové semináre na tému prvých troch energetických centier, 15., 20. a 29. júna 2017

Podrobnosti o udalosti

Srdečne Vás pozývam na tri samostatné krátke semináre alebo workshopy, na ktorých budeme postupne prechádzať prvé tri energetické centrá (čakry) nášho tela. 
 
Muladhara alebo brána ku koreňom, Swadhistana alebo miesto domova a Manipura alebo náš vnútorný oheň – tieto prvé tri energetické centrá tvoria základ nášho pozemského života. Od nich sa potom odvíja náš ďalší emočný, citový, sebavyjadrovací a duchovný rast.
 
Na každom seminári si povieme základné fakty o fungovaní tej ktorej čakry, budeme cvičiť asany, ktoré danú čakru stimulujú a harmonizujú, budeme sa venovať i dychu a mudrám a záver bude patriť meditácii na dané energetické centrum. 
 
A na jeseň možno už i na sklonku leta budeme pokračovať s ďalšími centrami, aby sme si postupne prešli celý energetický systém nášho tela. 
 
Semináre alebo workshopy sa budú konať v priestoroch o.z. Čarozem, Horný Val 37,(na druhom poschodí nad Dobrou čajovňou) v ​Žiline v nasledujúcich termínoch a s nasledujúcou tématikou:
 
štvrtok 15. júna 17:30 – 20:00 
„Muladhara alebo brána k našim koreňom“
– táto čakra nás spája so Zemou, s fyzickým svetom, obsahuje v sebe vôľu prežiť a dôverovať v hojnosť Matky Zeme, v materiálne zabezpečenie pre každého obyvateľa tejto planéty, vzťah k rodine, ku kmeňu….
 
 Obsahom semináru bude i stručné uvedenie do problematiky Energetického systému nášho tela. Preto bude prvý seminár bude dlhší. 
 
cena 13 eur
 
utorok 2​0.​júna 17:30 – 19:30 
„Swadhistahana alebo miesto kde sme doma“
-centrum pôvodných a nefiltrovaných emócií, sexuálnej energie a vzťahov, centrum tvorivej rodiacej sily…
 
cena 11 eur
 
štvrtok 29. júna 17:30 – 19:30 
„Manipura alebo náš vnútorný oheň“
– toto centrum je našim slnkom, centrom našej Sily, je zodpovedné za našu vitalitu a priebojnosť, svtupujeme ňou do aktívneho vzťahu k okoliu, je sídlom našej osobnosti a vôle…
 
cena 11 eur
 
 
Jednotlivé semináre je možné absolvovať  samostatne alebo všetky postupne. V prípade absolvovania všetkých cena za všetky 30 eur.
 
Počet miest je limitovaný a preto neváhajte a dajte mi o svojom záujme vedieť čo najskôr!

Čas

(Utorok) 17:30 - 20:30

Miesto

oz ČaroZem

Horný Val 37, 01001 Žilina

X